Нові комп’ютери для Центру

Тепер можемо пограти у гру «знайдіть свій ноут» ) Нова група курсантів Центру вже другий тиждень займається у новенькій аудиторії на подарованих Вами комп’ютерах.

Щира подяка Чингису Баринову, Віталію Калинці, Любомиру Лозовому (у Чингиса та його друзів абсолютний рекорд — 5 ноутів), Геннадію Мазепі, Данилу Федорчуку, Віталію Перекупці, Денису та Алісі Назаренкам. Наче всіх згадали, але якщо впізнаєте свій ноут на цій фото — обов’язково пишіть, відновимо справедливість.

На фото: хлопці з фронту, які завдяки Вашій допомозі вже за декілька тижнів рятуватимуть українські життя та прискорюватимуть завершення цієї війни, здобуваючи цінні дані зі своїх безпілотників. Дуже сподіваємось, що скоро настане той час, коли можна буде показати не спини, а обличчя цих героїв. Спасибі Сашку «Мамаю» Ткачуку за фотосесію.

P.S. Ноути мають особливість виходити з ладу, а Центр має особливість та амбіцію збільшувати розміри груп. Тому якщо Ви або Ваше підприємство маєте бажання подарувати центру б/ушні ноутбуки — будемо вдячні.