Навчання

Як розпочати навчання у Центрі?

Аби зареєструватись на навчання у Центрі підтримки аеророзвідки необхідно заповнити анкету курсанта. Тривалість навчання — 4 тижні. Протягом навчання необхідно буде перебувати у Києві.

Майбутній курсант нашого Центру має перебувати на дійсній військовій службі у Збройних Силах, Національній гвардії України або українських добровольчих батальйонах і надати лист-направлення від свого керівництва зі згодою на проходження 4-х тижневого навчання в Центрі.

Боєць НГУ під час навчання на польотному симуляторі

Курс передбачає навчання в парі з подальшою парною роботою у військовому підрозділі курсанта. Саме тому в анкеті потрібно вказати ПІБ Вашого напарника. Кількість учасників курсу обмежена (наразі максимальна їх кількість — 10 осіб або 5 пар).

У анкеті необхідно обов’язково вказати наявність/відсутність у Вас БПЛА. Якщо є домовленість із виробником або дилером про купівлю безпілотника, необхідно вказати назву цієї компанії і контактний номер телефону аби ми могли зконтакуватись із Вашим постачальником та домовитись про уточнення навчальної програми. Після заповнення анкети на зазначену Вами електронну пошту буде надіслано зразок листа-направлення до нашого Центру.

За додатковою інформацією звертайтесь до Катерини Терих: +38063 732 7037.

Під час практичних зайнять

Програма навчання

Навчальний процес складається з трьох основних частин: теоретичні курси, заняття на авіаційних симуляторах та безпосередня льотна практика з інструкторами. Окрім обов’язкових теоретичних дисциплін курсанти слухають гостьові лекції практиків з фронту. Виробники БПЛА мають можливість ознайомити слухачів зі своїми розробками у формі практикуму, що дозволяє курсантам зробити продуманий вибір на користь тієї чи іншої системи, із якою вони працюватимуть у подальшому на передовій. Ми даємо можливість презентувати свої рішення всім психічно-здоровим вітчизняним та іноземним розробникам та виробникам БПЛА.

Із актуальною програмою навчання поточної групи курсантів, структурою навчальних блоків та планом навчання Ви можете ознайомитись за цим посиланням або нижче. Після успішного проходження повного курсу і здачі випускних іспитів видається сертифікат.

Вартість навчання

Як волонтерська організація, з початку 2015 року ми навчили шість груп (60 пілотів) абсолютно безкоштовно. Разом із тим, така практика призвела до того, що частина волонтерів покинули Центр (змушені шукати собі та своїм сім’ям джерела доходу для існування) і в нас були перерви у навчанні бо не було фінансів для закупки необхідної техніки.

Ми визначили собівартість навчання одного льотного екіпажу (2 людини) на рівні 600 долларів США за повний теоретичний курс лекцій та практичні заняття на літаках і коптерах. Проживання та харчування для військових у вартість навчання не включені, із цим нам допомагають інші організації.

Разом із тим, ми чудово розуміємо, що не всі військовослужбовці можуть знайти зазначені суми для навчання. Тому наша позиція наступна: ми і надалі будемо докладати всіх зусиль для того, щоб продовжувати свою діяльність та готувати пілотів, у тому числі і безкоштовно, на волонтерських засадах. З Вашої сторони просимо зрозуміти, що оплата (у т.ч. і часткова) нашої роботи дозволить Центру стабільно працювати, мати краще матеріально-технічне забезпечення, підняти якість навчання, збільшити групи курсантів, що в кінцевому рахунку буде сприяти зміцненню обороноздатності України.

Як оплатити навчання?

Після того, як Ви отримали підтвердження того, що будете включені в склад групи, можете оплатити одним з двох способів:

  1. На картку Приватбанку 5168 7423 4729 0334. Отримувач Катеринюк І.В.
  2. На поточний рахунок ГО «Центр підтримки аеророзвідки» Реквізити:
    Номер рахунку 26003052636080
    ЄДРПОУ 39795066
    МФО 320649
    Призначення «Благодійна допомога»

Групи вихідного дня

Для бажаючих освоїти управління БПЛА типу «коптер» ми пропонуємо скорочену програму навчання на платній основі. Вартість навчання складає 1000 гривень. У навчання входить тиждень теоретичної підготовки (3 години щовечора після 19:00 протягом 5 робочих днів) і роботи із симулятором, а також один день практичних польотів на вихідних. За бажанням групи навчання може бути структуроване за принципом «групи вихідного дня». Сплачені Вами кошти спрямуються на потреби розширеної навчальної програми для військових. Зконтактуйтеся із нами аби дізнатись деталі.

На лекції Центру

Корпоративне групове навчання

Ми також зацікавлені у корпоративному груповому навчанні. Співпраця із Центром допоможе Вам зробити відпочинок команди Вашого підприємства яскравим, а саме — Ви навчитеся пілотувати БПЛА, зробите унікальні фото та відео з висоти пташиного польоту та, водночас, допоможете тим, хто захищає нашу країну. Вартість корпоративних льотних виїздів варто обговорювати в індивідуальному порядку. Зконтактуйтеся із нами аби дізнатись деталі.