Як нам допомогти?

Навчання потребує вкладень. Навчання високоточним технологіям нового покоління українських військових та цивільних фахівців потребує значних вкладень. Центр підтримки аеророзвідки не залежить від жодних політичних сил, комерційних або військових угруповань та існує за рахунок вкладання нашого часу, зв’язків та грошей, а також допомоги наших друзів, членів сімей та меценатів. При цьому жоден меценат не може впливати на наші організаційні рішення, визначати склад груп курсантів або навчальну програму.

Запуск планера BIxler з руки

Якщо Вам подобається наш підхід до справи — Ви можете допомогти нам, обравши найбільш зручний для Вас спосіб. Нижче наводимо неповний перелік деяких способів такої допомоги. Перелік не є вичерпним, якщо у Вас виникли ідеї — пишіть нам. А ось перелік людей та установ, котрі вже допомагали нам і дозволили згадати їх:

Матеріальна допомога

На кожну групу з 10 курсантів у нас у середньому виходять із ладу 2—3 літаки, 5 сервомоторів та декілька аккумуляторів, один мотор та один регулятор напруги мотору. Один пульт управління має робочий ресурс приблизно навчальних 10 груп, а пульт для симулятора — 5 груп. Ви можете придбати особисто і віддати нам або адресно передати кошти на придбання обладнання для навчання курсантів. Регулярно оновлюваний список потреб у навчальному обладнанні доступний тут.

Наші інструктори не лише безкоштовно надають свої послуги, навчаючи наших курсантів, але ще й вивозять курсантів на обльоти на своїх власних автомобілях . Ми вважаємо справедливим, що хоча б вартість витраченого ними бензину має бути компенсована центром.

Ви можете здійснити прямий переказ на наш банківський рахунок через систему LiqPay, натиснувши кнопку «Donate» нижче.Реквізити для переказу коштів на рахунок Центру:
Рахунок: 5168 7423 4729 0334 (Приватбанк)
Отримувач: Ігор Васильович Катеринюк

Волонтер тестує нове обладнання

Допомога із доставкою з-за кордону

Якщо ви часто подорожуєте — можна допомогти нам із доставкою комплектуючих з-за кордону. Зконтактуйтеся із нами аби дізнатися вагу та вміст відправлення, що очікує на доставку, та країни/міста, де воно знаходиться.

Друг центру везе нам новий дрон

Допомога професійними послугами

Лише якісний процес може дати якісні результати. Ми прагнемо робити свою роботу просто але якісно. На жаль, це дуже важко, в умовах, коли робота робиться волонтерами, у вільний від заробляння грошей час. Окрім послуг викладачів та тренерів, які професійно розуміються на питаннях безпілотної авіації, топографії, радіозв’язку, обробки зображень та дотичних до неї темах, нам постійно потрібні послуги бухгалтерів, дизайнерів, юристів, водіїв із власним авто, перекладачів на іноземні мови, фахівців із публічних комунікацій, людей, що вміють писати якісні тексти та людей, які здатні якісно підтримувати суспільну увагу до наших обліковок у соціальних мережах.

Якщо Вам цікаво допомогти нам своїми професійними послугами — заповнюйте форму нижче:

Прізвище ім’я та по-батькові *

Що вмієте? *

Як хочете допомогти? *

Ваш е-mail *

Номер мобільного *

Facebook

Skype

Курсант на зайняттях

Допомога із розміщенням та харчуванням курсантів

Більшість наших курсантів — іногородні. Часто три тижні у Києві є для них можливістю відновити сили та здоров’я після непростих умов бліндажів та блокпостів передової. Ми шукаємо людей, котрі згодні не просто надати нашим курсантам безкоштовне ліжко та щось поїсти, а стати частиною їх життя на час навчання. Від цього ефективність навчання цих людей у нашому Центрі буде ще більшою. Якщо Вам цікаво допомогти нам із розміщенням та харчуванням курсантів — заповнюйте форму нижче:

Прізвище ім’я та по-батькові *

Скільки людей можете розмістити? *

Яка найближча до Вас станція метро? *

Скільки метрів від Вас до найближчої станції метро? *

Ваш e-mail *

Номер мобільного *

Facebook

Skype

Допомога добрим словом

Якщо маєте час — напишіть будь ласка свої побажання Центру та його команді на нашу скриньку електронної пошти. Якщо можна: у своєму повідомленні розкажіть нам трохи про себе і додайте фото аби ми могли послатися на Вас у наших матеріалах та у спілкуванні із медіа.