Хто ми?

Центр підтримки аеророзвідки — волонтерська організація, що з січня 2015 року займається спеціалізованою підготовкою фахівців з аеророзвідки для фронту. Перші практичні зайняття з курсантами пройшли у жовтні 2014 року, а у січні 2015 року було створено Центр, в якому розпочалося системне навчання.

За час навчання у Центрі курсанти проходять теоретичний курс та практичні польоти на безпілотниках — мультикоптерах та планерах. Окрім цього курсанти відпрацьовують основи управління БПЛА на симуляторах та у практичних польотах.

Центр створений та розвивається за підтримки Києво-Могилянської академії та Асоціації випускників НаУКМА. Команда Центру налічує понад 10 викладачів, інструкторів та координаторів.

навчання курсантів Центру

Щомісяця Центр готує одну — дві групи аеророзвідників з числа українських військових. Для кращих курсантів, військові частини яких у силу об’єктивних причин не можуть забезпечити своїх вояків безпілотниками, Центр зібрав кошти та придбав чотири БПЛА.

Строк навчання у центрі — близько місяця. За цей час курсанти Центру проходять навчання на симуляторах, слухають лекції із аеродинаміки, військової топографії, основ експлуатації БПЛА, основ радіозв’язку та інших дисциплін, а також здійснюють практичні польоти на коптерах і літаках. Відео з лекцій та навчальних польотів, а також інтерв’ю із нашими інструкторами, викладачами та координаторами можна побачити на нашому YouTube-каналі. Останні новини Центру можна прочитати у розділі «Блог» цього сайту, а також на нашій Facebook-сторінці.